Methodo Polska
INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA ŻYWIENIOWE DLA ZWIERZĄT

VEGEPROT

VEGEPROT – KONCENTRAT BIAŁKA ROŚLINNEGO

 

 

Wysoka Wartość Odżywcza STRAWNOŚĆ BIAŁKA
Wysoka Strawność Białka VEGEPROT           ok. 92 %
Wilgotność 7% mączka rybna     ok. 80 %
Poprawia trawienie i konwersje paszy

 

Białka zawarte w VEGEPROT są odpowiednio skomponowane, aby w końcowym efekcie dostarczyć zwierzętom białko o wysokiej strawności i wartości biologicznej za konkurencyjną cenę. Produkt ten może stworzyć doskonałe uzupełnienie dla głównego źródła białka, jakim jest soja lub mączka rybna.

   

VEGEPROT zawiera między innymi hydrolizowane białko pochodzenia roślinnego, bogate w wolne aminokwasy, polipeptydy i peptydy, które gwarantuje doskonałą przyswajalność oraz wymaga mniejszego “wysiłku metabolicznego” ze strony organizmu zwierzęcia. Powoduje to błyskawiczne i wydajne trawienie paszy.

 

Cechą charakterystyczną VEGEPROT jest bardzo wysoka strawność oraz wartość biologiczna jego komponentów. Białka o wysokim profilu aminokwasowym oraz pozostałe komponenty żywieniowe, zawarte w VEGEPROT,przyswajane przy minimalnym wydatku energetycznym zwierzęcia.

 

VEGEPROT ma działanie bezpośrednie na poziomie okrężnicy na endogenną mikroflorę jelitową, tzw. „dobrą”, (lactobacillus, enterococus, bifidobakterie, itd.) faworyzując jej wzrost i wywołując zahamowanie rozwoju coli i clostridium.

 

DOZOWANIE:  Od 0,5% do 5% mieszając dokładnie z innymi komponentami paszy

WYGLĄD:   Łatwo przesypujący się proszek o kolorze jasno beżowym