Methodo Polska
INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA ŻYWIENIOWE DLA ZWIERZĄT

HISTORIA

Firma Methodo Polska powstała w 2004 roku wskutek połączenia sił zgranej grupy specjalistów branży zootechniki i weterynarii w Polsce. Do kwietnia 2016 roku firma działała pod nazwą MENHIR Sp. z o.o.

W 2013 roku firma wstąpiła w szeregi grupy METHODO CHEMICALS, tym samym wchodząc w posiadanie ogromnych możliwości w dziedzinie żywienia zwierząt kierowanych na rynek Polski.

 

Misja Methodo Polska obejmuje dwie ważne sfery:

- Ułatwienie procesów produkcji poprzez określenie punktów krytycznych i dostarczenie gotowych rozwiązań, mających na celu wzrost produkcji i jej rentowności.

- Udostępnienie i zastosowanie wszystkiego, co najbardziej użyteczne i innowacyjne z udostępnionych badań naukowych przemysłu krajowego i zagranicznego.

 

Działanie firmy opiera się na wszystkich sektorach żywienia zwierząt hodowlanych. Działamy na terytorium całej Polski za pomocą wykwalifikowanego personelu technicznego i handlowego.

 

Oferujemy wsparcie od projektu do gotowego produktu, od marketingu do opieki posprzedażowej. Methodo Polska zapewnia najwyższy profesjonalizm, świetne produkty i szeroką gamę odpowiedzi na potrzeby rynku.